• 2.0 ºC  / 35.7 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Spacerkiem nad morze z parkingu przy Ergo Arenie
Jest sporo rzeczy, które mogą nam popsuć wakacyjne wrażenia. Jedną z nich jest niewątpliwie znalezienie miejsca parkingowego w pobliżu atrakcji. Na szczęście, w przypadku plaży w Gdańsku i Sopocie ten problem praktycznie przestał istnieć, dzięki udostępnieniu miejsc postojowych przy Ergo Arenie. Parking jest bezpłatny i funkcjonuje od 26 czerwca do 23 sierpnia (za wyjątkiem 8 lipca).
A
A
data publikacji: 05 lipca 2017 r.

Parking przy Ergo Arenie pomieści nawet 700 aut
-Parking przy Ergo Arenie pomieści nawet 700 aut
Fot. Dominik Paszliński / gdansk.pl

Parking przy największej hali koncertowo-widowiskowej w północnej Polsce może pomieścić aż 700 aut. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, zaledwie 10-15 minut spaceru od plaży położonej na granicy Gdańska i Sopotu. Zaparkowanie w tym miejscu nie tylko pozwoli nam uniknąć stresu i pozwoli zaoszczędzić pieniądze, ale stworzy także świetną okazję do zwiedzenia samej Ergo Areny z przewodnikiem i skorzystania z jej oferty gastronomicznej.

Dodatkowo, co 20 minut na trasie Ergo Arena – Plac Konstytucji 3 Maja w Sopocie, będą kursowały 14 osobowe meleksy, dzięki którym szybko i w dość nietypowy sposób, dostaniemy się do samego centrum Sopotu. Ceny za przejazd to 3 pln (dzieci w wieku szkolnym jadą za darmo).