" />
European Best Destination
  • -1 ºC / 30.2 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Spotkanie branży na którym nie może Cię zabraknąć!
A
A
data publikacji: 30 sierpnia 2016 r.

Spotkanie z Gdańską Organizacją Turystyczną
Spotkanie z Gdańską Organizacją Turystyczną
Fot. Gdańska Organizacja TurystycznaGdańsk zmienia się dla Twoich klientów! Gdańska Organizacja Turystyczna zaprasza na spotkanie informacyjne dla organizatorów turystyki z Pomorza. Dzięki uczestnictwu w tym wydarzeniu uzyskacie Państwo użyteczną wiedzę jak rozszerzyć swoją ofertę i jeszcze lepiej przygotować się na przyjęcie przybywających do naszego regionu turystów. Spotkanie odbędzie się 14 września 2016, godz. 10.00, Hard Rock Cafe ( ul. Długi Targ 35/38 ).

W programie: prezentacja produktu Karta Turysty,  prezentacja marki Visitgdansk, omówienie przyszłorocznej edycji konferencji Nowe Trendy w Turystyce 2017.

Agenda spotkania

1.       10:00-11:00 Prezentacja produktu Karta Turysty oraz oferta współpracy przy sprzedaży Karty

Zasady działania karty oraz możliwości stworzenia konkretnych pakietów specjalnie na Państwa potrzeby. Więcej o karcie przeczytacie Państwo na: https://visitgdansk.com/kartaturysty

2.       11:00-11:45 Prezentacja marki Visitgdansk

Poinformujemy jak działa strona, jakie informacje się na niej znajdują i jak Państwa biura mogą na niej zaistnieć. Dodatkowo, poświęcimy czas na omówienie naszej strategii związanej z wprowadzeniem nowej marki Visitgdansk.

3.       11:45-12:30 Konferencja Nowe Trendy w Turystyce 2017

Największe w Polsce spotkanie branży turystycznej, odbywające się co roku pod koniec marca. Poinformujemy na jakich zasadach możecie stać się Państwo nie tylko uczestnikiem, ale i partnerem tego ważnego wydarzenia.

4.       12:30 Spotkania stolikowe z ekspertami dot. produktów

Jesteśmy przekonani, że spotkanie przyniesie Państwu wiele ciekawych i użytecznych informacji, przydatnych w Państwa codziennej pracy oraz pozwalających rozszerzyć i ulepszyć Waszą ofertę.

Zarejestruj się w poniższym formularzu

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:

barbara.pedzich@visitgdansk.com

515909937