• 5.6 ºC  / 42.0 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Stary banner? Nie – nowa torba!
Są praktyczne, wytrzymałe i… bardzo oryginalne – mowa o najnowszym gadżecie w upominkowym arsenale Gdańskiej Organizacji Turystycznej, czyli o uniwersalnych torbach wielokrotnego użytku.
A
A
Data modyfikacji: 30 stycznia 2019 r.
Torba ekologiczna
Torba ekologiczna
Gdańska Organizacja Turystyczna

Każdy z nas ma w domu kilka (jeśli nie kilkanaście) toreb materiałowych. Jednak można w ciemno założyć, że takiej jak ta, która dołączyła do linii gadżetów GOTu, jeszcze nie. Dlaczego? Otóż wiele toreb może być pojemnych i mocnych, ale prawie żadna nie jest wykonana z… bannerów promocyjnych.

Skąd ten pomysł? Gdańska Organizacja Turystyczna organizowała niedawno Strefę Kibica na Targu Węglowym. Po tym wydarzeniu, zostało nam bardzo dużo bannerów promocyjnych, więc zamiast je wyrzucić, zdecydowaliśmy się przerobić je na oryginalne torby. Praktycznie i ekologicznie zarazem, a użyty materiał sprawia, że każda z naszych nowych toreb jest unikatowa.

Możecie je zakupić na stoiskach Informacji Turystycznej na Jarmarku oraz w Gdańskim Centrum Informacji Turystycznej (ul. Długi Targ 28/29). Za 45 złotych staniemy się posiadaczami bardzo wytrzymałych, praktycznych i pojemnych toreb, które będą nam pomagać w zakupach przez wiele lat, a ich wygląd z pewnością wzbudzi zainteresowanie.

Kup ON-LINE TUTAJ.

Przetestujcie je i przekonajcie się dlaczego są tak wyjątkowe!