• 17.2 ºC  / 62.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Strefa Smaków Food Trucków w ramach 28. Finału WOŚP
Rusza wyjątkowo smaczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku! Odwiedźcie Strefę Smaków Food Trucków wspomagając przy tym Orkiestrę!
A
A
Data modyfikacji: 03 stycznia 2020 r.
Festiwal Smaków Food Trucków
Festiwal Smaków Food Trucków
Festiwal Smaków Food Trucków

Co? Strefa Smaków Food Trucków w ramach 28. Finału WOŚP
Kiedy? 12.01.2020 r. 

O której? 14:00-21:00
Gdzie? teren przy ECS (przed wejściem głównym i przy Bramie Stoczni)

Już 12 stycznia rusza 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świąteczej Pomocy w Gdańsku. Szykuje się prawdziwa kulinarna uczta – Strefa Smaków Food Trucków!  Przy Bramie Stoczniowej staną wyjątkowe food trucki, w których smacznie zjecie i naładujecie baterie na korzystanie z atrakcji przewidzianych w programie imprezy WOŚP!

Czy jest coś lepszego od niesienia pomocy potrzebującym? Z okazji 28. Finału,  WOŚP zorganizuje zbiórkę na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej! Zbierzmy się wszyscy razem i pokażmy światu, że warto pomagać!  Na zakończenie finału rozbłyśnie gwiazdka do nieba. By doczekać do tego momentu warto odwiedzić Strefę Smaków Food Trucków i naładować energię jedząc pyszności z mobilnych restauracji! To obowiązkowy punkt programu Finału WOŚP!

 

Mamy też cudowną wiadomość! To będzie wyjątkowa edycja Strefy Smaków! Z każdej sprzedanej porcji, food trucki przeznaczą jedną złotówkę na poczet zbiórki WOŚP. Razem możemy więcej!

Mobilne restauracje od wielu lat gromadzą rzeszę smakoszy i sympatyków jedzenia w duchu „slow”. Goście wydarzenia mają okazję spróbować dań z różnych stron świata. Pojawią się reprezentanci kuchni dalekowschodnich, dania amerykańskie czy różnego rodzaju klasyki jak frytki belgijskie czy kultowe zapiekanki.

Zapraszamy na Strefę Smaków Food Trucków w Gdańsku w ramach 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czekamy na Was w niedzielę, 12 stycznia od godziny 14:00 do 21:00. Spotykamy się na terenie przy ECS, przed wejściem głównym i przy Bramie Stoczni.Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia TUTAJ.

Partnerzy medialni:

Trójmiasto.pl
Gdańsk.pl

Visit Gdańsk

Partner kulinarny:

Dusiowa Kuchnia