• 2.9 ºC  / 37.2 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Sylwester po Gdańsku. Będzie się działo!
Ten najbardziej rozrywkowy wieczór w roku warto spędzić podczas Zabawy Sylwestrowej na Targu Węglowym. Impreza zaczyna się 31 grudnia 2017 roku, o godzinie 22:00
A
A
data publikacji: 28 listopada 2017 r.

Gdańska noc sylwestrowa
-Gdańska noc sylwestrowa
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna

31 grudnia 2017 roku, o godzinie 22:00 w samym sercu gdańskiej starówki na Targu Węglowym, na dużej scenie plenerowej otoczonej światłami, rozpocznie się Koncert Sylwestrowy. Gwiazdą tegorocznego wieczoru Sylwestrowego będzie zespół De Mono.

2017 rok to dla zespołu DE MONO bardzo ważny czas. Muzycy świętują 30 lat wspólnego grania na scenie. Z tej okazji od marca podróżują po całej Polsce spotykając się z fanami podczas koncertów w ramach trasy 30/30.

Po koncercie przedstawiciele władz miasta złożą zgromadzonym na Targu Węglowym mieszkańców i przyjaciołom Gdańska najlepsze życzenia noworoczne.

Punktualnie o północy niebo nad śródmieściem rozświetli spektakularny 15 minutowy pokaz sztucznych ogni w akompaniamencie muzyki. Nad projektem i scenariuszem tego wyjątkowego widowiska profesjonalna ekipa pirotechniczna pracuje od początku listopada.

Do pokazu zostaną użyte ładunki, których montaż na miejscu zajmie około 48 godzin!