• 19.2 ºC  / 66.6 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
Targ Węglowy znów pełny! Trzy tysiące osób trzymało kciuki za Biało-Czerwonych
Ogłuszający wręcz doping ze strefy i z całego Targu Węglowego. Tysiące osób zjednoczonych w jednym celu – pomóc naszym reprezentantom w drodze do półfinału Euro 2016. Tak wyglądało wczoraj wieczorem serce Gdańska. Niestety – tym razem się nie udało. Po zaciętym i długim meczu z Portugalią, Polska zakończyła swoją przygodę z Euro 2016, ale strefa nie przestaje działać.
A
A
data publikacji: 01 lipca 2016 r.

Targ Węglowy był absolutnie pełny - 3 tysiące osób w strefie i ponad tysiąc dookoła, wspólnie przeżywało niesamowite, sportowe emocje.

Były okrzyki radości, wielkie nerwy i jeszcze większa chęć wsparcia naszej reprezentacji. Były też łzy po ostatnim gwizdku. Choć Polska szybko objęła prowadzenie, a potem przez ponad 120 minut grała z faworyzowanym przeciwnikiem jak równy z równym, to ostatecznie musiała uznać wyższość Portugalczyków w serii rzutów karnych.

Wprawdzie na tych Mistrzostwach nie zobaczymy już Biało-Czerwonych, jednak i tak zapraszamy do wspólnego kibicowania. Pokażemy obydwa mecze półfinałowe i oczywiście wielki finał 10 lipca. Strefa będzie funkcjonowała od godz. 18.00 do północy.

Zapraszamy na Targ Węglowy, na „Grande Finale” turnieju!