• 15.9 ºC  / 60.7 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Uwaga, uwaga! Konkurs NTT!
New Trends in Tourism 2022 zbliża się wielkimi krokami. Teraz macie wyjątkową okazję, aby zgarnąć wejściówkę na warsztat, który 31 marca poprowadzi prawdziwa legenda marketingu i turystyki - Doug Lansky!
A
A
Data modyfikacji: 29 marca 2022 r.
Projekt bez tytułu

 

Wybierzemy 5 najlepszych odpowiedzi:

Podaj powód, dla którego marketing jest ważny dla branży turystycznej.

Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku 21 marca, do godz. 10:00 drogą mailową. Prosimy o wysłanie odpowiedzi na adres: szymon.skulimowski@visitgdansk.com

Osoby, które wygrały wejściówkę, zostaną poinformowane drogą e-mail jeszcze w dniu ogłoszenia wyników.

Przypomnijmy, że Doug poprowadzi 2 – częściowy warsztat „Laboratorium Rozwoju Kierunku”. Szczegóły dotyczące tego warsztatu i całej konferencji znajdziecie na: https://newtrendsintourism.com/

Powodzenia!

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu: KONKURS NTT (74.46 KB)

 

Kilka słów o prowadzącym.

Doug Lansky od ponad 20 lat mieszka za granicą i podróżuje. Był w ponad 120 krajach. Jest autorem 10 książek, w tym 2 dla Lonely Planet i 3 dla Rough Guides, przez pięć lat prowadził cotygodniową kolumnę podróżniczą w ponad 40 gazetach, był gospodarzem programu Travel Channel, korespondentem programu Savvy Traveller Radia Publicznego, przez trzy lata był redaktorem podróżniczym dla magazynu promującego Scandinavian Airlines, pisał do publikacji takich jak National Geographic Traveler, Reader's Digest, Esquire, Men's Journal, The Guardian, National Geographic Adventure, Huffington Post i Skift.

Doug prowadził wykłady na prawie 100 uniwersytetach, przemawiał do publiczności w siedzibie National Geographic, dla Światowej Organizacji Turystycznej Organizacji Narodów Zjednoczonych, jest również mówcą na imprezach firmowych, branżowych konferencjach poświęconych podróżom i turystyce oraz podczas TEDx Stockholm. Ustanowił rekord frekwencji na wykładach podczas targów ITB Berlin w 2012 i 2013 r.