• 11.8 ºC  / 53.2 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Visitgdansk.com + booking.com
Miło nam poinformować, że oficjalny portal turystyczny Gdańska: visitgdansk.com rozpoczął współpracę z jednym z największych portali i systemów rezerwacyjnych na świecie – booking.com. Każdy turysta może dzięki temu sam zadecydować, czy dokona rezerwacji bezpośrednio poprzez stronę obiektu, czy też skorzysta z booking.com.
A
A
data publikacji: 22 listopada 2017 r.

-
Fot.

Każdy, kto odwiedzi naszą stronę zobaczy, że zaszły na niej zmiany. Na pierwszy rzut oka mogą wydawać się niewielkie, jednak mają ogromne znaczenie. Od teraz, w zakładce „Gdzie się zatrzymać?” przy obiektach pojawiły się specjalne przyciski, dzięki którym za pomocą 1 kliknięcia będzie można wejść na stronę rezerwacji danego miejsca, na booking.com i zarezerwować nocleg dogodny dla siebie w Gdańsku czy Regionie.

- „To dodatkowa funkcjonalność i ułatwienie dla turystów. Jednocześnie znak, że nasz portal visitgdansk.com wciąż się rozwija. Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z prawdziwym liderem branży – booking.com”, mówi Łukasz Wysocki, Prezes Zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

Usprawnienie zostało wprowadzone z myślą o turystach i ułatwi im podjęcie decyzji oraz rezerwację odpowiedniego dla ich potrzeb noclegu w wybranym przez nich miejscu i poprzez wybrany przez nich sposób.

Sprawdź zakładkę GDZIE SIĘ ZATRZYMAĆ?