• -0.6 ºC  / 31.0 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Korzystaj w 100% - płać połowę!
W najbliższy weekend: 9-11 marca, odbędzie się kolejna edycja znanej i bardzo popularnej akcji Polskiej Organizacji Turystycznej: „Weekend za pół ceny”. Dla wszystkich klientów jest to doskonała okazja do zapóźniania się z bogatą ofertą kulinarną w korzystnej cenie, zaś dla restauratorów, do promocji swoich lokali.
A
A
data publikacji: 08 marca 2018 r.

Weekend za pół ceny - to już teraz!
-Weekend za pół ceny - to już teraz!
Fot. POT

Na początku warto przypomnieć, że ostatnia, jesienna edycja projektu cieszyła się wielkim powodzeniem. Z oferty 560 podmiotów, skorzystało wówczas ponad 110.000 tysięcy klientów. Co ważne, aż 90% restauracji wyraziło chęć ponownego udziału w „Weekendzie za pół ceny”. Organizatorzy, nie bez powodu są przekonani, że ten wynik uda się co najmniej powtórzyć, w marcu tego roku.

Z doświadczenia wiemy, że restauracje w okresie trwania promocji przeżywają prawdziwe oblężenie. Osoby, które skorzystały ze zniżek chętnie wracają później do wybranych restauracji, nawet jeśli muszą zapłacić regularną cenę.

W Gdańsku chęć uczestnictwa w projekcie zadeklarowało 28 podmiotów, w tym wielu członków Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

Szczegółowe informacje, w tym listę partnerów projektu, można znaleźć na stronie: https://polskazobaczwiecej.pl/

Polecamy - to z pewnością nie będzie kolejny, zwyczajny weekend!