• 13.2 ºC  / 55.7 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Weekend za pół ceny w Fun Arenie
Największy park rozrywki w Trójmieście, czyli Fun Arena na Stadionie Energa Gdańsk, otwiera się ponownie z odświeżoną ofertą atrakcji. Dodatkowo, od 26 do 28 czerwca odwiedzający mogą korzystać ze wszystkich aktywności w promocyjnych cenach, w ramach akcji „Weekend za pół ceny”.
A
A
Data modyfikacji: 00 0000 r.
20200528_161801

 

Fun Arena to ponad 9 tysięcy m2 przestrzeni dla miłośników aktywności i dobrej zabawy. Jedną z jej najmłodszych atrakcji jest kryty skatepark – Skate Arena – idealne miejsce do jazdy na rolkach, wrotkach, deskorolkach i hulajnogach. Odnajdą się tu zarówno osoby początkujące, które mogą skorzystać z pomocy trenera, jak i doświadczeni rolkarze. W hali dostępna jest strefa płaska do jazdy rekreacyjnej i figurowej oraz skatepark do jazdy wyczynowej. W ogródku zewnętrznym znajduje się jedna z największych w Polsce sekcji do wysokich skoków i ćwiczenia salt.

Kolejna atrakcja to Escaperooms - 5 oryginalnie zaaranżowanych pokoi o różnej tematyce, z których trzeba wydostać się w ciągu 60 minut, rozwiązując kolejne zagadki. Każdy z pokoi to inna przygoda, która wciąga do zabawy i współpracy całą grupę.

Fun Arena posiada także świetną propozycję dla osób uwielbiających emocje, jakich dostarcza  paintball. W Strefie Zoltar Gdańsk w czasie przerwy związanej z koronawirusem przebudowano labirynt elektronicznego paintballa (lasertag), dodano nowe przeszkody i oświetlenie. Całość dopełnia nowe malowanie areny w klimacie miejskich ruin. W chwili obecnej na powierzchni aż 560 m2 może przebywać do 16 graczy. Zaadaptowano także przestrzeń na pierwszą w Gdańsku stałą Archery Arenę - miejsce do pojedynków łuczniczych z bezpiecznymi strzałami zakończonymi gąbkami. Strefa Zoltar Gdańsk zapewnia również atrakcje dodatkowe - konsole i automaty do gier, symulatory, piłkarzyki oraz drzewo tajemnic – sztuczną jaskinię, której pokonanie dostarcza wiele ciekawych wrażeń.

Na osoby kochające trampoliny, parkour i treningi akrobatyczne czeka Movement Arena.  Ten multisportowy obiekt, o powierzchni ponad 1000 m², łączący ze sobą kilka dziedzin sportu jest prawdziwym rajem dla miejskich ninja. Na miejscu znajduje się także strefa do treningów tańca lub innych zajęć sportowych. Wykwalifikowana kadra trenerska prowadzi zarówno ćwiczenia indywidualne, jak i grupowe.

Miłośnicy adrenaliny mogą też spróbować kartingu w PitStop na Stadionie Energa Gdańsk. W ostatnim czasie tor zewnętrzny został przebudowany, by dostarczyć użytkownikom wrażeń na najwyższym poziomie. Umożliwia on szybką jazdę, dając przy tym dobre możliwości do nauki. Odpowiednia szerokość gwarantuje bezpieczeństwo z możliwością płynnego wyprzedzania. Na największym torze w Trójmieście mogą jeździć nawet dzieci od 3-4 lat! Na ten cel przygotowano go-karty tandemowe – podwójne, do których dziecko wsiada z opiekunem.  W wyposażeniu są także gokarty dla osób niepełnosprawnych.

Strefa w pełni przeznaczona dla najmłodszych gości to Playground Arena. Na dużej powierzchni (1500 m2) nie brakuje atrakcji. Można tu napotkać m.in. statek, ściankę wspinaczkową, pajęczą sieć, ścieżkę rowerową, tyrolkę i inne przeszkody, które zapewniają dzieciom trening koordynacji ruchowej, rozwój fizyczny, oraz integrację z rówieśnikami. W kolorowej sali zabaw Playground Areny można też zorganizować przyjęcie urodzinowe z animatorami i żywymi maskotkami.

Fun Arena posiada w ofercie możliwość zwiedzania Stadionu Energa Gdańsk. Trasa obejmuje zakątki i lokalizacje, których nie zobaczymy, przychodząc na mecz. Na miejscu można obejrzeć wnętrze obiektu z perspektywy trybuny, przejść się obrzeżami murawy, odwiedzić wyjątkowe loże VIP oraz punkt widokowy, który oferuje niezapomniane widoki z górnej trybuny gdańskiego stadionu, 30 metrów nad murawą.

Szczegóły wszystkich atrakcji można znaleźć na stronie www.stadionenerga.pl/atrakcje . Fun Arena jest czynna od 10:00 do 21:00 (Playground Arena jest dostępna do godz. 20:00, zwiedzanie do godz. 18:00).

W dniach od 26 do 28 czerwca wstęp do każdej atrakcji będzie można kupić za 50% ceny. Weekend za pół ceny nie łączy się z innymi zniżkami i promocjami.