• 13.3 ºC  / 55.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Wesprzyj Hospicjum! Kup dwa kubki - adoptuj misia
Już w piątek 16 grudnia, o godzinie 17.00, w domku Gdańskiej Organizacji Turystycznej (domek św. Mikołaja) rozpoczyna się wyjątkowa akcja, wspierająca działalność Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza. Kupując dwa oficjalne kubki Jarmarku Bożonarodzeniowego, będzie można wesprzeć Hospicjum i otrzymać pluszowego misia. Akcja potrwa do zakończenia Jarmarku lub do wyczerpania zapasu misiów.
A
A
Data modyfikacji: 16 grudnia 2022 r.
1080x1080-01

Dla tych, którzy wciąż nie mają prezentów dla bliskich, to nie lada gratka i wyjątkowy pomysł na świąteczną niespodziankę pod choinkę. To także wspaniała okazja do spełnienia dobrego uczynku, ponieważ część przychodów ze sprzedaży kubków przeznaczona zostanie na rzecz Hospicjum.

Pluszowa, misiowa przytulanka będzie na pewno miłym upominkiem. Dlatego też, ponad 250 misiów, które zdobiły „Misiową Bramę” - wejście do strefy gier i zabaw w Zbrojowni, powędruje do domów najmłodszych gości jarmarku.

Oryginalne, jarmarkowe kubki na pewno przydadzą się dorosłym, wiadomo bowiem, że zimowe, grzane napoje, najlepiej smakują w wyjątkowej oprawie. Na jarmarku, liczne stoiska gastronomiczne, oferują aromatyczne herbaty, kawy, czekoladę a dla pełnoletnich także grzane wino z przyprawami. Można się o tym przekonać bezpośrednio na wydarzeniu.

Oficjalne gadżety jarmarkowe i inne pamiątki mają wyjątkowy charakter – są przygotowywane w krótkich, niepowtarzalnych seriach. Kolekcja z 2022 r. jest podwójnie wyjątkowa. Właśnie w tym roku  Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku zajął II miejsce w konkursie European Best Christmas Market, wyprzedzając jarmarki w Wiedniu, Dreźnie czy Pradze. To ogromny sukces, który zawdzięczamy ponad 48 tys. internautów - miłośnikom naszego jarmarku.