• 16.2 ºC  / 61.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Weź udział w spacerze i poznaj nowego lwa Heweliona!
W sobotę, 28 września, Gdańska Organizacja Turystyczna oraz portal iBedeker organizują kolejne spacery śladami lwów! Zapraszamy do udziału rodziny z dziećmi w wieku 5-9 lat na dwie wędrówki, które rozpoczną się o godz. 11:00 i 13:00. Uwaga! Podczas spaceru, wszyscy uczestnicy (także dorośli opiekunowie!) będą skakać, ryczeć, drapać i robić dziwne miny.
A
A
Data modyfikacji: 00 0000 r.
lewa

 

Spacery rozpoczną się od wizyty u Gdańskiego Lwa Heweliona w Bramie Wyżynnej (miejsce zbiórki), skąd uczestnicy wyruszą ulicami Głównego Miasta ku Wyspie Spichrzów. Po drodze czekać będą lwy w wielu różnych postaciach, w tym m.in. nowa rzeźba Gdańskiego Lwa Heweliona! Przewidywany czas wędrówek to 60 minut. Każdy z uczestników otrzyma lwie upominki!

W rolę przewodników wcieli się wyjątkowy duet damsko-męski! Mowa o Ewie Kowalskiej, autorce serwisu iBedeker, inicjatorce i edukatorce realizowanego przez Fundację Wspólnota Gdańska projektu dla przedszkoli „Młody Przewodnik / Młoda Przewodniczka po Gdańsku oraz Wojciechu Krakusie, wieloletnim edukatorze w Muzeum Gdańska i Pałacu Młodzieży, będącym od niedawna uczestnikiem projektu dla przedszkoli.

Udział w spacerze jest bezpłatny, natomiast liczba uczestników ograniczona! Zapisy przyjmujemy pod adresem spacery@visitgdansk.com lub pod nr tel 58 301 43 55, do piątku, 27 września, do godz. 14:00 lub do wyczerpania miejsc. 

Organizatorzy: Gdańska Organizacja Turystyczna, iBedeker

UWAGA!

W przypadku złych warunków atmosferycznych, w trosce o najmłodszych uczestników, organizatorzy mogą zmienić termin spaceru. Oczywiście, w takim przypadku, uczestnicy zostaną poinformowani o ewentualnej zmianie. W tym celu, podczas rejestracji na spacery, prosimy o podanie nr tel.