• 19.4 ºC  / 67.0 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Więcej punktów informacji turystycznej latem
Wraz ze zbliżającym się latem Gdańska Organizacja Turystyczna przygotowała nowe punkty Informacji Turystycznej. Będą działały przy wejściu do ZOO oraz na Wyspie Sobieszewskiej.
A
A
Data modyfikacji: 03 czerwca 2019 r.
54902692-d511-429e-8784-d1d9c0351211

 

punkt informacji turystycznej - Wyspa Sobieszewska

W czerwcu rozpoczyna swoją działalność letni punkt IT na Wyspie Sobieszewskiej (ul. Turystyczna 1). W tym miesiącu będzie on czynny w soboty i niedziele, w godzinach 9-17.  W lipcu i sierpniu punkt będzie czynny już codziennie, a we wrześniu będzie działał podobnie jak w czerwcu. Punkt zakończy swoje funkcjonowanie 30 września.

punkt informacji turystycznej - ZOO

Ten punkt rozpoczął działalność na początku maja. Podobnie jak w maju, tak i w czerwcu punkt jest czynny w soboty i niedziele, w godzinach 9-17. W lipcu i sierpniu będzie czynny codziennie, a we wrześniu ponownie tylko w weekendy. Podobnie jak w Sobieszewie, punkt przy ZOO będzie funkcjonował do końca września.

W obu punktach będzie można otrzymać informacje o Gdańsku i Wyspie, pobrać darmowe materiały promocyjne członków Stowarzyszenia oraz kupić gdańskie upominki, mapy, przewodniki, a także Kartę Turysty. 

 

Warto przypomnieć, że nasze punkty informacji turystycznej można też będzie znaleźć podczas wydarzeń plenerowych latem w Gdańsku – np. podczas Baltic Sail i Jarmarku Św. Dominika.

Informacje o stałych punktach informacji Turystycznej (lotnisko, C.H. Madison, Gdańskie Centrum Informacji Turystycznej) można znaleźć TUTAJ