• -0.6 ºC  / 31.0 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Wyrusz "Śladami historii miłosnych" i zakochaj się w Gdańsku!
W niedzielę, 18 lutego, zapraszamy Państwa na walentynkowy spacer po Gdańsku - „Śladami historii miłosnych”. O tym, kto był w kim zakochany i jak potoczyły się losy miłości opowie przewodnik PTTK.
A
A
data publikacji: 06 lutego 2018 r.

Poznajmy Gdańsk od jego najbardziej romantycznej strony
-Poznajmy Gdańsk od jego najbardziej romantycznej strony
Fot. GOT

Podczas około 2 godzinnego spaceru, przewodnik PTTK,  przybliży historie miłosne JANA HEWELIUSZA, rodu FERBERÓW, CHARLESA OGIERA, MIKOŁAJA KOPERNIKA ORAZ PANIENKI Z OKIENKA. To z pewnością jeden z ciekawszych i dla wielu nieznany szlak, po Gdańsku. Miasto z ponad 1000 letnią historią może się pochwalić wieloma, często nietypowymi historiami związanymi z miłością. Tylko czekają aby je odkryć!

Spotykamy się w niedzielę, 18 lutego, o godzinie 11.00,  na Moście Miłości znajdującym się przy ul. Korzennej.

Aby wziąć udział w spacerze, należy zapisać się pod adresem spacery@visitgdansk.com lub zadzwonić pod nr tel. 58 301 43 55. Zgłoszenia przyjmujemy do piątku, 16 lutego, do godz. 15:00.


Udział w spacerze jest bezpłatny, natomiast liczba uczestników jest ograniczona! Gwarantujemy niesamowite wrażenia, miłą atmosferę i wyjątkową niespodziankę dla wszystkich uczestników spaceru.


Poznajmy razem historię Gdańska!


Organizatorzy spaceru:

Organizatorzy: Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze oddział Gdańsk im. dr. J. Szukalskiego, Gdańska Organizacja Turystyczna i Urząd Miejski w Gdańsku.