• 1.2 ºC  / 34.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Zapraszamy po raz trzeci – tym razem: Bydgoszcz
Przed nami kolejny weekend z akcją „Gdańsk Zaprasza”. 24 i 25 czerwca, w godzinach 12.00-19.00, będzie można nas spotkać na Starym Rynku w Bydgoszczy. Podobnie jak w poprzednich edycjach akcji, nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, zabaw, a przede wszystkim informacji o Gdańsku.
A
A
data publikacji: 19 czerwca 2017 r.

Gdańsk Zaprasza Bydgoszcz
-Gdańsk Zaprasza Bydgoszcz
Fot. GOT

Na naszym stoisku tradycyjnie mnóstwo atrakcji. Najmłodsi miło spędzą czas w kąciku dziecięcym prowadzonym przez animatorów, którzy zaproszą na malowanie buziek oraz skręcanie baloników w fantazyjne kształty. W programie także m.in. gra w piłkarzyki i rzutki.

Zachęcamy również do skorzystania ze strefy relaksu z pufami i bardzo wygodnymi leżakami.

Tych nieco starszych z pewnością zainteresuje konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania dwa weekendy w Gdańsku dla 2 osób w Hotelu Novotel Marina Gdańsk, położonym dosłownie 50 metrów od plaży.  Do tego poczęstunek w Klubogalerii Bunkier oraz słodkości prosto z Fabryki Czekolady Bałtyk.

Na czym polega zabawa?

Trzeba będzie pobrać aplikację HUNTLY na swojego smartfona, a następnie wybrać i zagrać w grę VISIT GDANSK. Zabawę można zacząć już 19 czerwca i dzięki temu zdobywać pierwsze punkty w zabawie on-line. Główna rywalizacja (finał oraz ogłoszenie wyników) będzie miała miejsce w sobotę 24.06. Na siedmiu najlepszych graczy, którzy uzyskają najwięcej punktów, czekają atrakcyjne nagrody.

Aby zagrać należy zapoznać się z regulaminem: Zasady Gry (233.05 KB). Częścią zabawy jest rozwiązanie tego rebusu:


Rebus
-Rebus
Fot. GOT


Zapraszamy!