• 13.5 ºC  / 56.3 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Zapraszamy Wrocławian!
Akcja Gdańskiej Organizacji Turystycznej „Gdańsk zaprasza” trwa. Tym razem nasze stanowisko przenosi się na południe – do stolicy Dolnego Śląska – Wrocławia. Będziemy tam już w ten weekend – 3 i 4 czerwca.
A
A
data publikacji: 30 maja 2017 r.

Gdańsk Zaprasza Wrocław
-Gdańsk Zaprasza Wrocław
Fot. GOT

Inaczej niż w Olsztynie, we Wrocławiu nasze stoisko będzie częścią innego, dużego wydarzenia – Europa na Widelcu. Więcej informacji o tej imprezie na : http://enw.smakiwroclawia.pl/

W sobotę będzie nas można spotkać na Rynku (w samym jego środku), natomiast w niedzielę koło fontanny na ul. Oławskiej. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę będziemy obecni w godz. 12.00-20.00.

Na co tym razem mogą liczyć nasi goście? Oczywiście na dobrą zabawę i wiele użytecznych informacji o Gdańsku. Będą gry, konkursy i zabawy. Wystawimy klasyczne piłkarzyki (w końcu to weekend ostatnich meczów Ekstraklasy! ), nasi animatorzy będą malować dziecięce buźki i każdy będzie mógł sprawdzić swoją celność w grze w rzutki. Nie zabraknie słodyczy i gdańskich gadżetów, informatorów i broszur.

Spodziewamy się pięknej, słonecznej pogody dlatego też stworzymy mini strefę relaksu z pufami i leżakami dla każdego, strudzonego gościa.  

Zapraszamy!

Partnerzy: Q Hotel Grand Gru, Hotel Sadova, Sheraton Sopot HotelEuropejskie Centrum Solidarności, Akwarium Gdyńskie, Hard Rock Café, restauracja Long Street 52 oraz Fabryka Czekolady Bałtyk.