• 13.4 ºC  / 56.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Zapuść żurawia na stocznię! Festiwal Foodtrucków.
Już 1 i 2 sierpnia na tereny Doku Cesarskiego (ul. Dokowa 1) zawita kolejna edycja Festiwalu Smaku Foodtrucków. W sobotę impreza trwa od 12:00 do 22.00, zaś w niedzielę od 12:00 do 20:00.
A
A
Data modyfikacji: 22 lipca 2020 r.
foodtrucki

 

W festiwalu wezmą udział foodtrucki z całej Polski oferujące pyszne dania wielu kuchni z całego świata. Organizatorzy tego smakowitego wydarzenia zaplanowali także liczne atrakcje towarzyszące takie jak np. rejsy motorówką, przejażdżka 7 osobowym rowerem, gra terenowa oraz wielka strefa dla dzieciaków. Wszystko to w nowo powstałej przestrzeni zlokalizowanej w sercu industrialnej Stoczni Cesarskiej.

Całość zostanie dostosowana do wszelkich obostrzeń związanych z sytuacją epidemiologiczną.

Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z największych zlotów food truckowych w Polsce. Ideą festiwalu jest promowanie street foodu oraz jedzenia w duchu „slow”. W wydarzeniu udział biorą food trucki z całej Polski, które dobierane są pod kątem jakości oferowanych dań oraz różnorodności menu. Festiwal odbywa się już w ponad 30 miastach Polski, zabierając uczestników w kulinarną podróż dookoła świata.

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/1593035017527923/