• 19.2 ºC  / 66.6 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
Zbierz (mini) drużynę i zagraj o bilety na koncert Avicii już w niedzielę, podczas Baltic Sail!
Każdy kto zgłosi się do stanowiska Gdańskiej Organizacji Turystycznej podczas trwającego zlotu żaglowców Baltic Sail, może zapisać dwuosobową drużynę na turniej w popularne „piłkarzyki”. Zwycięska drużyna otrzyma 2 bilety na koncert Avicii 15 lipca na Stadionie Energa Gdańsk.
A
A
data publikacji: 01 lipca 2016 r.

Wprawdzie Biało-Czerwoni pożegnali się już z Euro 2016, ale emocje piłkarskie wciąż trwają. Teraz mogą być jeszcze większe, gdyż Gdańska Organizacja Turystyczna zaplanowała konkurs gry w piłkarzyki. Warto wziąć w nim udział, ponieważ nagrodą główną są 2 bilety na koncert Avicii!

piłkarzyki
-piłkarzyki
Fot. GOT

Jak wziąć udział w konkursie? To bardzo proste:

  1. Zbierzcie 2-osobową drużynę i nadajcie jej nazwę
  2. Zapiszcie się na stoisku GOT (przy hotelu Hilton) w niedzielę (3 lipca), w godzinach 10.00 - 14.00. Uwaga! Trzeba się spieszyć, gdyż udział weźmie pierwszych 8 zapisanych drużyn.
  3. Rozpocznijcie rywalizację o godz. 15.00 i dajcie z siebie wszystko!


Zasady także nie są skomplikowane. W drodze losowania wyłonimy pary rywalizujących drużyn. Gramy do 10 goli. Zwycięzca przechodzi do półfinału, przegrany niestety żegna się ze stołem. Podobnie w przypadku gry o finał. Wicemistrzowie otrzymają słodkie upominki, zaś zwycięzcy 2 bilety na koncert Avicii!


Gotowi do rywalizacji? Zapraszamy!