• 1.2 ºC  / 34.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Zbliża się weekend za pół ceny!
Co łączy hotele, restauracje, SPA, muzea, filharmonię i wiele, wiele innych obiektów? Fakt, że już 8 i 9 kwietnia będzie można z nich skorzystać za pół ceny! Po raz 9 mieszkańcy i turyści w Gdańsku, wezmą udział w akcji „Weekend za pół ceny”.
A
A
data publikacji: 03 kwietnia 2017 r.

Wraz z nadejściem wiosny coraz częściej wychodzimy z domu. Lepsza pogoda i dłuższy dzień sprzyjają spacerom i wyjazdom. To również doskonała okazja aby skorzystać z wyjątkowej akcji – „Weekend za pół ceny”. Podczas weekendu 8-9 kwietnia, kilkaset obiektów na terenie całej Polski zaoferuje swoje usługi za połowę ceny. Organizatorzy spodziewają się ogromnego zainteresowania, które towarzyszy każdej kolejnej edycji tego wydarzenia.

Weekend za pół ceny jest akcją ogólnopolską, jednak w jej ramach odbędzie się także lokalna jej wersja: „Rozsmakuj się w Metropolii”. Bierze w niej udział 16 miast i gmin z Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot. Lista metropolitalnych partnerów jest dostępna na www.metropoliagdansk.pl

Dzięki akcji możemy spróbować najlepszych dań, spędzić noc w luksusowym obiekcie lub usłyszeć wspaniały koncert – wszystko za dokładnie połowę normalnej ceny.


Więcej o gdańskim "weekendzie" na: www.gdansk.pl/rozsmakujsie