• 1.9 ºC  / 35.4 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Zobacz wystawę wyjątkowych zwierząt w AMBEREXPO – 10-11 grudnia
Różnorodność barw i odmian ptaków (gołębi rasowych i pocztowych, drobiu ozdobnego), królików i mniejszych zwierząt hodowlanych, to wszystko na kilkuset metrach kwadratowych hal centrum AMBEREXPO. To wyjątkowa okazja, dla rodzin z dziećmi oraz wszystkich którzy chcieliby spędzić weekend w nietypowy sposób, aby przyjrzeć się tym wyjątkowym i na co dzień trudno uchwytnym zwierzętom. Zapraszamy na Krajową Wystawę Młodych Gołębi Rasowych, Drobiu Ozdobnego i Królików.
A
A
data publikacji: 21 listopada 2016 r.

Krajowa Wystawa Młodych Gołębi Rasowych, Drobiu Ozdobnego i Królików
-Krajowa Wystawa Młodych Gołębi Rasowych, Drobiu Ozdobnego i Królików
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna

Wystawa to przede wszystkim konkurs, w którym zwierzęta mogą rywalizować zarówno indywidualnie jak i grupowo w poszczególnych rasach. Etap oceniania jest zamknięty dla publiczności i nastąpi dzień przed otwarciem Wystawy.

Uroczyste otwarcie Wystawy dla wystawców oraz zwiedzających nastąpi 10 grudnia o godz.: 11:00. Wręczenie dyplomów dla wystawców oraz zwycięzców odbędzie się 11 grudnia o godz.: 11:00. W ciągu dwóch dni odwiedzający będą mogli podziwiać podopiecznych hodowców będących członkami Polskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza.

Organizator przygotował szereg upominków dla najmłodszych.

Miejsce wystawy: Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO, ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk

Godziny otwarcia: 10.12.2016 | 8:00 - 18:00/ 11.12.2016 | 8:00 - 15:00

Bilety: dzieci i młodzież do lat 18 – BEZPŁATNIE

Organizatorem wydarzenia jest Trójmiejski Związek Hodowców Gołębi Rasowych, Drobiu, Ptaków Ozdobnych, Królików i Drobnych Zwierząt oraz Klub Hodowców Białogłówki Gumbińskiej i Elbląskiej w Gdańsku.  

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj

Organizator Wystawy
-Organizator Wystawy
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna