• 17.2 ºC  / 62.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Targi AMBERIF
Targi AMBERIF to największa impreza targowa branży jubilerskiej w Polsce, a bursztynniczej na świecie. Każdego roku setki wystawców (aż do ok. 500), prezentują z dumą swoje wyroby tysiącom gości przez kilka dni.
A
A
Data modyfikacji: 00 0000 r.
galerie bursztynu (3)

 

Targom AMBERIF co roku towarzyszą branżowe konkursy i wręczenia nagród. Dedykowany wystawcom konkurs Amberif Selection, na najbardziej innowacyjny wzorniczo produkt prezentowany przez wystawców nie tylko nagradza najlepsze prace, ale wiąże się z mocną i konsekwentną promocją zwycięzców poprzez kampanie reklamowe targów i branży w Polsce i na świecie w ciągu najbliższego roku.

Targi AMBERIF są też od 20 lat miejscem wręczenia honorowego tytułu Bursztynnika Roku.
Targom towarzyszą wernisaże, warsztaty, seminaria naukowe i panele dyskusyjne.

Najliczniej przybywają na targi osoby z Rosji, Niemiec, Litwy, Ukrainy, Chin, Wielkiej Brytanii, Łotwy, Szwecji, Włoch, Danii, Finlandii, Stanów Zjednoczonych, Francji, Węgier, Czech, Estonii i Kanady.

Targi mają charakter branżowy, są dostępne dla osób i firm związanych z jubilerstwem i bursztynnictwem, handlem i produkcją biżuterii oraz wyrobów złotniczych, z marketingiem i usługami związanymi z branżą jubilerską i sztuką użytkową.

Tradycyjnie odbywają się w siedzibie Międzynarodowych Targów Gdańskich (AmberExpo) przy ul. Żaglowej 11.

Ze względu na wciąż trwającą pandemię COVID-19 warto śledzić stronę wydarzenia, gdzie znajdziemy najbardziej aktualne informację, także co do daty najbliższego wydarzeniawww.amberif.pl