Święto Wolności i Solidarności
  • 21.5 ºC  / 70.8 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
26. Branżowe Targi AMBERIF
AMBERIF to najważniejsza na świecie wystawa bursztynu i największa impreza jubilerska w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 20-23 marca, tradycyjnie w Gdańsku, w siedzibie AmberExpo.
A
A
data publikacji: 14 marca 2019 r.
amberif_-_pl54c93bf7f802ddcef5fca9d833dcd5f8

 

AMBERIF to 480 wystawców z całego świata, 6 tysięcy branżowych odwiedzających z 54 krajów - najliczniej z: Rosji, Niemiec, Litwy, Ukrainy, Chin, Wielkiej Brytanii, Łotwy, Szwecji, Włoch, Danii, Finlandii, Stanów Zjednoczonych, Francji, Węgier, Czech, Estonii i Kanady. Targom towarzyszą wernisaże, warsztaty, seminaria naukowe i panele dyskusyjne. Punktem kulminacyjnym jest wieczorna Gala Bursztynu i Mody AMBER LOOK Trends & Styles. Tu biznes spotyka się ze sztuką, tu rodzą się twórcze pomysły i idee, tu prezentowane są najnowsze trendy i technologie w jubilerskim designie.

Targi mają charakter branżowy, są dostępne dla osób i firm związanych z jubilerstwem i bursztynnictwem, handlem i produkcją biżuterii oraz wyrobów złotniczych, z marketingiem i usługami związanymi z branżą jubilerską i sztuką użytkową.

Więcej o targach TUTAJ.