Święto Wolności i Solidarności
  • 15.8 ºC  / 60.4 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
7. Beach Volleyball Business Cup - czyli sportowe wydarzenie dla biznesu
Beach Volleyball Business Cup to niecodzienne wydarzenie sportowe dla biznesu! To również okazja do integracji, pokazania kultury organizacyjnej na zewnątrz, ale także przestrzeń do budowania i podtrzymywania relacji oraz (jak mówią sami uczestnicy) to czas niezwykłych emocji i chwila relaksu.
A
A
data publikacji: 22 maja 2017 r.

Rozgrywki podczas BVBCup
-Rozgrywki podczas BVBCup
Fot. BVBCup

Beach Volleyball Business Cup to największe zawody biznesowe w siatkówkę plażową w Polsce. To wydarzenie nie tylko zbliża, jedna i integruje firmę przez emocje i sportową rywalizację, ale także służy nawiązywaniu i utrzymaniu kontaktów biznesowych. Przez ostatnie sześć lat w zawodach wzięły udział takie firmy jak: Lotos, Deloitte, Thomson Reuters, State Street - łącznie ponad 100 firmowych teamów z całej Polski.

"Ideą imprezy jest promowanie aktywnej postawy pracodawców, co bezpośrednio przekłada się na relacje w firmie. Natura gry zespołowej ma odzwierciedlenie w życiu zawodowym, a przede wszystkim w pracy grupowej." – mówi Monika Reszko, ekspert ds. komunikacji i relacji wewnętrznych, pomysłodawczyni rozgrywek. - "Turniej z jednej strony ma ułatwić działania integracyjne w firmie, z drugiej zaś stwarza możliwość do prezentacji wyników tych procesów na zewnątrz. Przy okazji jest to także sposobność do przeżycia niezwykłych emocji."

Siódma edycja turnieju przynosi dużą dozę nowości i świeżości, przenosząc się w tym roku w zupełnie nowe miejsce, a mianowicie na prestiżowy Stadion Letni w Gdańsku Brzeźnie, gdzie po rozgrywkach zorganizowane będzie Beach party dla wszystkich uczestników wydarzenia. Organizatorzy przygotowują ciekawe atrakcje zarówno dla kibiców, jak i najbliższych, które zapewnią niezapomniane wspomnienia. Między innymi dostępna będzie strefa nauki kitesurfingu dla wszystkich obecnych.

"Trzeba przyznać, że turniej cieszy się bardzo dobrą opinią zarówno w kwestii organizacji, jaki i wyjątkowego klimatu. Zdecydowanie fajna i przyjazna atmosfera. Polecam jak najbardziej." – zachęca Mateusz Adamiak, zwycięzca szóstej edycji BVB Cup z Atom Trefl Sopot.

Szczegóły na stronie: www.facebook.com oraz www.bvbcup.pl, gdzie można zarejestrować drużynę.

Zapisy trwają do 25-go maja lub do wyczerpania limitu miejsc.