Święto Wolności i Solidarności
  • 16.2 ºC  / 61.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
7. Targi GRA I ZABAWA
Kultowe gry, kreatywne zabawy, widowiskowi cosplayerzy, emocjonujące mistrzostwa, turnieje i konkursy. W sobotę 24 listopada w AMBEREXPO ruszają 7. Targi GRA I ZABAWA i 17. Trójmiejskie Spotkania z Grami Planszowymi FESTIWAL GRAMY. Swoją ofertę zaprezentują najbardziej liczący się na polskim rynku producenci i dystrybutorzy gier i zabawek.
A
A
data publikacji: 06 listopada 2018 r.
Targi Gra i Zabawa
Targi Gra i Zabawa

 

Sercem imprezy tradycyjnie będzie GRALNIA, gdzie można grać i testować ponad2 tysiące gier:planszówek familijnych, imprezowych, strategicznych, science fiction, przygodowych, logicznych i karcianych. Do grania zapraszamy wszystkich - rodziny, przyjaciół, znajomych i nieznajomych. Chętni mogą wziąć udział w licznych turniejach - obowiązują wcześniejsze zapisy w WYPOŻYCZALNI. Na laureatów czekają super nagrody!

TARGI GRA I ZABAWA to również mnóstwo atrakcji dla dużych i małych: paintball laserowy, dmuchańce, wielkoformatowe gry planszowe, możliwość gry w szachy z mistrzami, kreatywne warsztaty plastyczne, warsztaty cyrkowe, kino Treflika, pasjonujące eksperymenty, podróże do świata nauki i fantastyki, strefa zabaw dla dzieci.

GRA I ZABAWA 2018

24 listopada, godz. 10.00 – 20.00
25 listopada, godz. 10.00 – 18.00
AMBEREXPO | Gdańsk, ul. Żaglowa 11

BILETY
• jednodniowy: normalny 20 zł/os. ; ulgowy 10 zł/os.
• dwudniowy: normalny 30 zł/os., ulgowy 15 zł/ os.
Dzieci do lat 6 wstęp bezpłatny!

Bilety do nabycia online https://graizabawa2018.exposupport.pl/shop lub podczas Targów w kasie AMBEREXPO.