Święto Wolności i Solidarności
  • 13.6 ºC  / 56.4 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
8. Targi Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii FOOD-to-GO
W dniach 6-7 lutego 2018, w siedzibie AmberExpo (ul. Żaglowa 11) już po raz 8 odbędą się Targi FOOD-to-GO. Wydarzenie łączy w sobie wiele elementów: wystawę, ciekawy program towarzyszący oraz nowe spojrzenie na branżę gastronomiczną.
A
A
data publikacji: 15 stycznia 2018 r.

Food To Go
-Food To Go
Fot.

Tematem przewodnim 8. edycji Targów będzie francuskie bistro w polskiej odsłonie jako miejsce łączące restaurację, kawiarnię, cukiernię i bar, w którym można zjeść szybko i w przyjemnej atmosferze. W myśl tej zasady przygotowano specjalną, nową Strefę Multi Café, która pozwoli właścicielom obiektów gastronomicznych odnaleźć inspiracje i produkty, które mogłyby stać się dopełnieniem ich lokalu.

Strefa Deserowe Inspiracje
Nieodłączną częścią Targów FOOD-to-GO jest Strefa Deserowe Inspiracje. To tutaj co roku swoje produkty prezentują producenci i dystrybutorzy kawy, herbaty, czekolady oraz słodkich i słonych deserów, dodatków i dekoracji cukierniczych.


Strefa Prezentacji i Warsztatów
Targi FOOD-to-GO to nie tylko produkty i usługi prezentowane na stoiskach. To również bogaty dwudniowy program seminaryjno-warsztatowy będący wynikiem obserwacji rynku i zmieniających się trendów w branży. Pokazy i prezentacje przygotowywane są we współpracy ze znanymi kucharzami, cukiernikami i ekspertami gastronomii.

Szczegóły na temat wydarzenia dostępne są na stronie www.foodtogo.pl.