Święto Wolności i Solidarności
  • 16.2 ºC  / 61.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
AmberExpo w kolorze bursztynu
22 marca w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku, ruszy 24. edycja Międzynarodowych Targów Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF – największej na świecie wystawy bursztynu. Organizatorzy spodziewają się ponad 7 tys. gości z całego świata.
A
A
data publikacji: 14 marca 2017 r.

Targi AMBERIF to jedno z wiodących w Europie spotkań branży jubilerskiej. Swoją ofertę pokaże ponad 470 wystawców z 18 krajów, w tym zarówno małe pracownie, jak i duże firmy jubilerskie: producenci złotej i srebrnej biżuterii z bursztynem, kolorowymi kamieniami
i diamentami. Dodatkowo, już po raz 21. oficjalnie ogłoszony zostanie werdykt prestiżowego Międzynarodowego Konkursu na Projekt Biżuterii z Bursztynem Amberif Design Award.


Tradycyjnie podczas targów AMBERIF będzie miała miejsce premiera wyjątkowego albumu autorstwa prof. Sławomira Fijałkowskiego Trend Book 2017+, systematyzującego aktualne trendy w biżuterii i wzornictwie.

 
Targom towarzyszy zawsze Gala Bursztynu i Mody AMBER LOOK trends & styles.

W piątkowy wieczór w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim publiczność obejrzy jedenaście kolekcji, przygotowanych przez polskich projektantów ubrań we współpracy z twórcami biżuterii z bursztynem. Dyrektorem artystycznym wydarzenia jest ceniony polski projektant mody - Michał Starost. Galę poprowadzi Conrado Moreno.


Szczegóły: www.amberif.pl