Święto Wolności i Solidarności
  • 16.2 ºC  / 61.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Ambermart – targi bursztynu dla każdego
W dniach 6 – 8 września w siedzibie AmberExpo (ul. Żaglowa 11) odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Bursztynu – Ambermart. Wydarzenie jest przeznaczone nie tylko dla branży, ale dla wszystkich miłośników „złota Bałtyku”. Bilety można nabyć w cenie 20 PLN/dzień.
A
A
data publikacji: 28 sierpnia 2018 r.
Ambermart

 

Targi AMBERMART otwierają jesienny sezon wystawienniczy, pozwalając zagranicznym kupcom na uzupełnienie oferty po sezonie letnim, a przede wszystkim przed grudniowym szczytem handlowym. Zakres tematyczny targów obejmuje srebrną i złotą biżuterię z bursztynem, biżuterię i przedmioty dekoracyjne z bursztynu, kamienie kolorowe, upominki oraz sztukę użytkową. W AMBERMART udział bierze 200 wystawców z Polski i zagranicy.

Imprezie towarzyszą konkursy, wystawy i pokazy, m. in. konkurs na najatrakcyjniejszą biżuterię z bursztynem prezentowaną podczas Targów.

Szczegółowy program wydarzenia można znaleźć TUTAJ.

Na zakończenie, w sobotni wieczór, na najbardziej malowniczej uliczce Głównego Miasta odbędzie się „Święto ulicy Mariackiej”. Będzie to już 9 edycja tego popularnego wydarzenia.