Święto Wolności i Solidarności
  • 16.2 ºC  / 61.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Bengal Global Summit 2018
Departament Współpracy Ekonomicznej, Ministerstwa Spraw Zagranicznych pragnie zaprosić Państwa do udziału w Bengal Global Summit. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 16-18 stycznia 2018r., w Kalkucie.
A
A
data publikacji: 21 grudnia 2017 r.

Tradycyjnie BGS gromadzi najważniejszych przedstawicieli sektora wydobywczego
i energetycznego Indii oraz innych krajów Azji Południowej.  Tym samym stwarza ono znakomitą okazję do zaprezentowania  firm z Państwa regionów i  omówienia możliwości współpracy w obszarze przemysłu wydobywczego, maszynowego i energetycznego z  partnerami  głównie ze stanu Bengal Zachodni.

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się TUTAJ. http://www.bengalglobalsummit.com/

Co ważne, Polska  otrzymała propozycję przyjęcia  statusu kraju partnerskiego, co znacznie zwiększy nasze możliwości prezentacji oferty. Mamy także możliwość zaaranżowania spotkań B2B w oparciu o listę obecnych firm przy wsparciu Ambasady RP w Nowym Delhi oraz honorowego Konsulatu Generalnego na miejscu.

Uczestnicy pokrywają udział w wydarzeniu ze środków własnych. Cena noclegu na miejscu w hotelach polecanych przez organizatorów (wysoki standard) wynosi ok. 130 euro za noc. Ceny połączenia lotniczego (Quatar Airways)  kształtują się w granicach 3500 PLN.

W przypadku zainteresowania udziałem w tym wydarzeniu, organizatorzy proszą o kontakt z p. Krzysztofem Kopytko (krzysztof.kopytko@msz.gov.pl)