Święto Wolności i Solidarności
  • 19.0 ºC  / 66.2 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Do zobaczenia w Stuttgarcie
Gdansk Convention Bureau będzie reprezentowane podczas TSS-Jahrestagung w Stuttgarcie. Wydarzenie, które odbędzie się 12 i 13 maja w Niemczech, to spotkanie przedstawicieli i partnerów organizacji TSS połączone z targami B2B.
A
A
data publikacji: 09 maja 2017 r.

Podczas spotkanie obecni będą przedstawiciele ponad 600 podmiotów z branży turystycznej (głównie z rynku niemieckiego). Są to organizatorzy turystyki, podmioty szeroko pojętego rynku MICE, a także samorządy i organizacje turystyczne, przewoźnicy i ubezpieczyciele. Organizatorzy zaplanowali również całodniowe targi „TSS-Reisemesse” oraz warsztaty, sympozja i spotkania kuluarowe.

Naszym zadaniem będzie pozyskanie jak największej ilości perspektywicznych kontaktów oraz prezentacja Gdańska na rynku naszego zachodniego sąsiada.

TSS Stuttgart to spotkanie członków oraz partnerów największej, niemieckiej organizacji zrzeszającej agencje podróży: TSS (Touristik Service System GmbH). TSS Group z centralą w Niemczech, tworzy kooperację 2900 biur podróży, z czego 600 biur agencyjnych zrzesza w Polsce -  oddział TSS Polska. Specjalizują się oni w międzynarodowym konsultingu sprzedaży i marketingu dla branży turystycznej.

Więcej o wydarzeniu przeczytacie TUTAJ http://www.tss-jahrestagung.de/en/programme

Po powrocie - relacja ze zdjęciami.