Święto Wolności i Solidarności
  • 16.2 ºC  / 61.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Europejskie Centrum Solidarności walczy o wyróżnienie!
Członek Gdańskiej Organizacji Turystycznej – Europejskie Centrum Solidarności, otrzymał nominację do prestiżowego wyróżnienia MP Power Awards. Gdański obiekt znalazł się w wąskiej grupie najlepszych, w kategorii „Multi”. Ostateczną decyzję jury poznamy 24 marca podczas specjalnej gali.
A
A
data publikacji: 07 marca 2017 r.

MP Power Awards
-MP Power Awards
Fot. meetingplanner.pl

Nominacja dla ECS nie może być niespodzianką. „Multi” to kategoria, w której startują obiekty lub obiekty i otwarta przestrzeń, dające możliwość łączenia organizacji różnych form spotkań w jednej lokalizacji. Ogromna ilość seminariów, szkoleń, konferencji, warsztatów i innych wydarzeń, które regularnie odbywają się na terenie ECS, już od dawna zwracają uwagę potencjalnych organizatorów eventów i doskonale świadczą o atrakcyjności tego miejsca.

 

Warto przypomnieć, że Meeting Planner Power Awards jest konkursem poświęconym branży eventowej i poszukującym najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach. Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży.