Święto Wolności i Solidarności
  • 16.2 ºC  / 61.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Future3 - 7 edycja największych pomorskich targów pracy dla branży IT.
Już 24 października odbędzie się 7 edycja Targów Pracy IT - Future3. W gdańskim AmberExpo zaprezentuje się ponad czterdzieści firm z branży IT - dla uczestników przygotowano nie tylko spotkania z przedstawicielami najlepszych firm z całej Polski, ale również cykl wykładów technicznych, warsztatów dotyczących programowania i rozwoju zawodowego, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, przed wydarzeniem należy się zarejestrować.
A
A
data publikacji: 03 października 2018 r.

 

W ramach Future3 w Amber Expo zaprezentują się czołowe firmy IT, które przedstawią bogatą ofertę rekrutacyjną. Future3 to doskonała okazja na poznanie potencjalnych pracodawców i zrobie-nie pierwszego kroku na ścieżce kariery w branży IT. To także okazja dla programistów z doświad-czeniem, aby w ciągu jednego dnia porównali oferty kilkudziesięciu firm.

Dla uczestników przygotowano szereg atrakcji: przez cały dzień, na scenie głównej targów odbywać się będą wykłady techniczne, prowadzone przez ekspertów-praktyków z branży, którzy w ich trakcie podzielą się swoim bogatym doświadczeniem. Dla zainteresowanych przygotowano także cykl warsztatów technicznych i HR-owych, na które obowiązują osobne zapisy. Wśród wystawców znajdą się takie firmy jak: LPP, Astek, Nordea czy Intel.

Ponadto zorganizowana będzie Strefa Rozwoju, w obrębie której uczestnicy targów będą mogli uzyskać cenne wskazówki dotyczące budowania swojej kariery, a także skonsultować wygląd swo-jego CV z ekspertami HR. To świetna okazja, aby porozmawiać o możliwościach rozwoju w branży IT ze specjalistami, którzy wskażą najlepsze rozwiązania oraz zaproponują dalsze kroki na ścieżce kariery.

W trakcie targów pracy IT Future3 uczestnicy będą mieli możliwość poznania ofert szkoleniowych zaprezentowanych przez czołowe trójmiejskie szkoły programowania. Dla osób, które rozpoczynają pracę w branży IT będzie to okazja, aby uzyskać więcej informacji na temat kursów programowania, które mogą przyspieszyć karierę.

Uczestnicy będą mogli również wziąć udział w dwóch konkursach. Jednym z nich będzie konkurs kodowania, podczas którego zadaniem uczestników będzie rozwiązanie zadań o różnym stopniu trudności i zebranie jak największej liczby punktów. Drugim z nich będzie konkurs SMS, podczas którego liczyć się będzie szybkość odpowiedzi na zadane przez organizatorów pytania. Na zwy-cięzcę konkursu czekają atrakcyjen nagrody rzeczowe.
Dodatkową atrakcją będzie prezentacja nowej Mazdy6 dedykowanej dla branży IT.

Osoby zainteresowane udziałem w Future3 z Trójmiasta na miejsce zawiozą i odwiozą po wydarze-niu bezpłatne autobusy. Przygotowano także bezpłatny transport dla uczestników na targi i z powrotem z następujących miast: Olsztyn, Bydgoszcz, Toruń i Koszalin.

Wydarzenie jest bezpłatne.

Więcej informacji:
www.future3.pl