Święto Wolności i Solidarności
  • 15.8 ºC  / 60.4 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
„Gdańsk bezpieczny cały rok!"
Gdańska Organizacja Turystyczna oraz Sekcja Turystyki, Hotelarstwa i Gastronomii Pracodawców Pomorza zapraszają do udziału w spotkaniu pod hasłem „Gdańsk bezpieczny cały rok!". Odbędzie się ono w środę, 26 kwietnia 2017 r. o godz. 09:00, w Hotelu Novotel Marina w Gdańsku-Jelitkowie.
A
A
data publikacji: 19 kwietnia 2017 r.

26 kwietnia 2017 r., godz. 09:00-12:30

Hotel Novotel Gdańsk Marina

ul. Jelitkowska 20, Gdańsk

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Jesteśmy przekonani, że praktyka jest kluczem do sukcesu! Proponowane przez nas spotkanie pozwoli Państwu przygotować się nie tylko do zbliżającego się okresu letniego, ale pozostawi wiedzę przydatną w codziennym życiu. Zapraszamy do licznego udziału w szkoleniu, zarówno osoby kadry zarządzającej, jak i personel, który na co dzień pracuje z turystami. 

Udział w spotkaniu przedstawicieli Instytutu Bezpieczeństwa Społecznego, byłych żołnierzy Jednostki Wojskowej GROM, pozwoli zbudować świadomość w zakresie bezpieczeństwa własnego, turystów i obiektu w obliczu potencjalnego zagrożenia atakami terrorystycznymi. Wspólnie z Gdańskim Ośrodkiem Sportu i Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym postaramy się odpowiedzieć na pytania dotyczące bezpieczeństwa nad wodą, tj. w pasie nadmorskim, w pobliżu kąpielisk wodnych oraz marin jachtowych.

Ponadto reprezentanci miejskich służb (Policji, Straży Miejskiej, Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie), odpowiedzialnych za bezpieczeństwo przedstawią informację nt. planowanych działań prewencyjnych w okresie letnim. W trakcie szkolenia organizatorzy skupią się na konkretnych rozwiązaniach profilaktycznych i narzędziach radzenia sobie w kryzysowych sytuacjach.

Szkolenie jest bezpłatne.

Pamiętaj! Jeśli nie będziesz mógł przyjść na szkolenie, zgłoś to do 26 kwietnia 2017 r. Jeżeli nie odwołasz swojej rezerwacji i z niej nie skorzystasz, zostaniesz zobowiązany do wpłaty 50 PLN na Hospicjum im. Księdza Dutkiewicza. Nawet z nieobecności może wyniknąć coś dobrego! 

Zgłoszenia prosimy kierować do pani Anny Marzec do poniedziałku, 24 kwietnia 2016 r., do godz. 12.00. 

e-mail: anna.marzec@visitgdansk.com

telefon: 888 163 610