Święto Wolności i Solidarności
  • 16.2 ºC  / 61.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
„Gdańsk bezpieczny cały rok!"
Gdańska Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w corocznym spotkaniu pod hasłem „Gdańsk bezpieczny cały rok!". Odbędzie się ono w piątek, 8 czerwca 2018 r. o godz. 10:00, na Stadionie Energa Gdańsk.
A
A
data publikacji: 28 maja 2018 r.
Jak poradzić sobie w takiej sytuacji?
Jak poradzić sobie w takiej sytuacji?
Gdańska Organizacja Turystyczna

Jesteśmy przekonani, że praktyka jest kluczem do sukcesu! Proponowane przez nas spotkanie pozwoli Państwu przygotować się nie tylko do zbliżającego się okresu letniego, ale pozostawi wiedzę przydatną w codziennym życiu. Zapraszamy do licznego udziału w szkoleniu, zarówno osoby kadry zarządzającej, jak i pracowników personelu, który na co dzień ma styczność z turystami.

Udział w spotkaniu przedstawicieli Instytutu Bezpieczeństwa Społecznego, byłych żołnierzy Jednostki Wojskowej GROM, pozwoli zbudować świadomość w zakresie bezpieczeństwa własnego, turystów i obiektu w obliczu potencjalnego zagrożenia atakami terrorystycznymi. Wspólnie z Gdańskim Ośrodkiem Sportu i Saur Neptun Gdańsk postaramy się odpowiedzieć na pytania dotyczące bezpieczeństwa nad wodą, tj. w pasie nadmorskim, w pobliżu kąpielisk wodnych oraz marin jachtowych.

Ponadto reprezentanci miejskich służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo (Policji, Straży Miejskiej), przedstawią informację nt. planowanych działań prewencyjnych w wysokim sezonie turystycznym. W trakcie szkolenia organizatorzy skupią się na konkretnych rozwiązaniach profilaktycznych i narzędziach radzenia sobie w kryzysowych sytuacjach.

W programie spotkania zaplanowano także prezentację przedstawicieli Wydziału Inżynierii Ruchu z Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni, którzy zaznajomią Państwa z organizacją ruchu kołowego w obrębie Głównego i Starego Miasta w okresie letnim.

8 czerwca 2018 r., godz. 10:00-13:30

Stadion Energa Gdańsk, Sala Ligowa

  1. Pokoleń Lechii Gdańsk 1, Gdańsk

Szkolenie jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: got@visitgdansk.com do czwartku, 7 czerwca 2018 r., do godz. 14.00.