Święto Wolności i Solidarności
  • 16.2 ºC  / 61.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Gdańsk Zaprasza Biznes! Pierwsza edycja wyjątkowego wydarzenia.
Gdańsk Zaprasza Biznes to najnowszy projekt Gdańskiej Organizacji Turystycznej/ Gdansk Convention Bureau, którego głównym celem jest prezentacja możliwości konferencyjnych i walorów Gdańska. W ten sposób GOT/GCB chce przybliżyć branży turystycznej, przede wszystkim firmom spoza Gdańska i regionu, organizującym spotkania, konferencje, wyjazdy, szkolenia i warsztaty, Pomorze i jego stolicę, jako ciekawą alternatywę dla innych dużych miast czy regionów. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 24 października 20
A
A
data publikacji: 19 października 2016 r.

Gdańsk Zaprasza Biznes
-Gdańsk Zaprasza Biznes
Fot. GCB

Piękna architektura, położenie nad morzem, nowoczesna infrastruktura oraz stale rozwijająca się baza hotelowo-konferencyjna sprawiają, że Gdańsk jest coraz częściej wybierany przez firmy na organizację małych i dużych eventów.

 - Chcemy aby organizatorzy spotkań czuli się w Gdańsku komfortowo, dlatego wychodzimy z inicjatywą   i nawiązujemy długofalowe relacje z partnerami poprzez organizację właśnie takiego wydarzenia. 

Często „unique venues” kojarzone są jedynie ze swoją główną działalnością czyli kulturą bądź sportem podczas gdy w istocie, dzięki rozbudowanym opcjom konferencyjnym oferują znacznie więcej i są świetnymi miejscami na niebanalne spotkanie czy warsztaty. Ale to nie wszystko - tworzymy także przydatne dla organizatorów narzędzia, takie jak aplikacja GCBeVENT oraz Karta Turysty i to także chcemy pokazać – mówi Łukasz Wysocki, Prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej/ Gdansk Convention Bureau.  

Co więcej, przedstawiciele naszych partnerów – Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego oraz Olivia Business Centre –  opowiedzą o możliwościach inwestycyjnych w Gdańsku oraz  rozbudowie kompleksu OBC. Organizatorzy spotkań będą mieli również okazję poznać 3 wyjątkowe obiekty konferencyjno-kongresowe Gdańska – Stadion Energa Gdańsk, AmberExpo oraz Gdański Teatr Szekspirowski.

Spotkanie w miłej i spokojnej atmosferze połączone z prezentacjami, loterią wizytówkową i kolacją, przybliży gdańskie obiekty szerokiemu gronu organizatorów wydarzeń z rynku warszawskiego. Mamy nadzieję, że dzięki temu dostarczymy ciekawych pomysłów na nowe miejsca dla eventów, nie tylko branżowych. W przyszłym roku  planujemy organizację Gdańsk Zaprasza Biznes w innym polskim mieście.

 

Zapraszamy do Gdańska!