Święto Wolności i Solidarności
  • 15.8 ºC  / 60.4 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
HYDRO 2018 – kolejna duża konferencja w Gdańsku
W październiku przyszłego roku w Gdańsku, a dokładniej w progach centrum wystawienniczo-kongresowego AmberExpo, odbędzie się duża konferencja poświęcona tematyce wody: technicznym innowacjom, wyzwaniom finansowym oraz współpracy międzynarodowej w kwestii technologii wodnych.
A
A
data publikacji: 23 października 2017 r.

Setki gości, uznani eksperci i reprezentanci ponad 80 krajów! To, w dużym skrócie, opis konferencji HYDRO 2018. Oprócz opisanych już tematów, pojawią się także takie jak bezpieczeństwo wodne, obrona przed powodziami czy rozwój małych i dużych przedsiębiorstw związanych profesjonalnie z siłą wody.

Warto dodać, że fakt, iż organizatorzy zdecydowali się właśnie na Gdańsk, jest efektem wizyty studyjnej, która odbyła się w naszym mieście w czerwcu tego roku.

Oprócz dyskusji i warsztatów, zaplanowano wystawę technologii wodnych, która będzie towarzyszyć wydarzeniu 15-17 października 2018. Konferencja to także doskonała platforma wymiany doświadczeń oraz nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

W programie oczywiście nie zabrakło punktu zwiedzania Gdańska. Jak napisali na swojej stronie, uczestnicy zapoznają się z „bogatą historią i kulturalnym dziedzictwem pięknego miasta portowego położonego na wybrzeżu Bałtyku – Gdańska”.