Święto Wolności i Solidarności
  • 19.0 ºC  / 66.2 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
InComing Poland – zarejestruj się już dziś!
Choć do października pozostało jeszcze nieco czasu, to już dziś warto zapisać się do udziału w Warsztacie Turystyki Przyjazdowej - InComing Poland. Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-27 października w siedzibie AmberExpo w Gdańsku. Do udziału zachęcamy nie tylko uczestników, ale także wystawców.
A
A
data publikacji: 20 lipca 2016 r.

Dla uczestników

 

Czym jest InComing Poland? To cykliczne spotkanie B2B oferujące możliwość kontaktu pomorskiej branży turystycznej z zagranicznymi tour operatorami i organizatorami podróży. Założeniem Organizatorów Incoming jest stworzenie formuły spotkania, która umożliwi nie tylko efektywne rozmowy stolikowe lecz przeze wszystkim nada impuls do nawiązania trwałych relacji i partnerstw biznesowych. Tegoroczna edycja Incoming Poland to również ciekawe spotkania w ramach warsztatów szkoleniowych.

Gdańska Organizacja Turystyczna zaplanowała warsztaty z zakresu kreowania produktów markowych, brand management, budowania produktów i sprzedaży usług.

Uwaga! Na część szkoleniową obowiązuje OSOBNA rejestracja.

 

Dla wystawców


W tym roku, w trakcie wydarzenia, istnieje możliwość prezentacji swoich produktów
i rozwiązań w części konferencyjnej, w której odbywać się będzie InComing Poland. Oferta jest skierowana do wszystkich branżowych firm zajmujących się wyposażeniem hoteli, obiektów gastronomicznych, turystyką biznesową oraz produktami i rozwiązaniami dla firm eventowych. W ramach pakietu wystawienniczego wystawcy będą mogli wziąć aktywny udział we wszystkich częściach programu InComing Poland 2016.

 

Szczegóły techniczne, formularz rejestracji oraz program można znaleźć na: http://incomingpoland.amberexpo.pl/