Święto Wolności i Solidarności
  • 19.0 ºC  / 66.2 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
InfoShare po raz 12
Największa w tej części Europy konferencja poświęcona zagadnieniom technologii i mediów odbędzie się w Gdańsku, w AmberExpo w dniach 22-23 maja. To już 12 edycja tego niezwykle popularnego spotkania, które w tym roku przyciągnie ponad 6.000 uczestników!
A
A
data publikacji: 07 maja 2018 r.
Dominik Paszliński / gdansk.pl

 

InfoShare to konferencja na której po prostu trzeba być jeśli jest się zainteresowanym tematyką najnowszych rozwiązań technologicznych, działalnością start-upów, trendami medialnymi i zakładaniem firm. Spotkanie będzie miało formę wykładów i warsztatów, ale organizatorzy nie zapomnieli o konkursach z bardzo cennymi nagrodami (o wartości 20.000 Euro!). Udział wezmą przedstawiciele ponad 2650 start-upów z całej Europy oraz uznani w branży eksperci.

Warto przypomnieć, że w 2017 roku przybyło ponad 2700 przedstawicieli firm i instytucji z 45 krajów działających w obszarze IT, AI i Big Data, e-commerce, reklamy, bankowości i finansów.

Wydarzenie odwiedzają też przedstawiciele korporacji i funduszy inwestycyjnych, którzy szukają dostępu do najnowszych rozwiązań technologicznych, dostarczanych przez start-upy.

Szczegółowe informacje oraz program i rejestracja TUTAJ.