Święto Wolności i Solidarności
  • 16.2 ºC  / 61.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Kilkanaście spotkań w niespełna 3 godziny
Gdansk Convention Bureau miało przyjemność reprezentować Gdańsk i region podczas wydarzenia MICE & Business Travel Event 2016 w Amsterdamie w dniu 21 października. W ciągu zaledwie trzech godzin przedstawiciele Gdansk Convention Bureau odbyli kilkanaście spotkań z holenderskimi klientami.
A
A
data publikacji: 25 października 2016 r.

MICE Amsterdam
-MICE Amsterdam
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna

Workshop odbył się w hotelu Hilton Amsterdam, znajdującym się w sąsiedztwie lotniska Schiphol. Uczestnikami wydarzenia było kilkudziesięciu przedstawicieli branży turystycznej i przemysłu spotkań z niemal całej Holandii.

Wśród gości, którzy odwiedzili stanowisko Gdansk Convention Bureau, przeważali przedstawiciele firm z branży „incentive”, meeting planerzy oraz reprezentanci firm transportowych i budowlanych. Ci ostatni poszukiwali obiektów noclegowych z zapleczem konferencyjnym oraz tzw. „unique venues” pod kątem organizacji konferencji i szkoleń. Oprócz fachowej informacji udzielonej przez zespół Gdansk Convention Bureau, rozmówcy otrzymali drukowane foldery promocyjne oraz pendrive’y z informacjami o Gdańsku i regionie.