Święto Wolności i Solidarności
  • 13.6 ºC  / 56.4 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Kolej na kolej – ruszyły targi TRAKO 2017
We wtorek 26 września 2017 rozpoczęła się kolejna edycja targów kolejnictwa TRAKO. Jest to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie, spotkanie branży transportu szynowego, które jest niezmiennie odwiedzane przez tysiące gości. Wszystko w nowoczesnej siedzibie AmberExpo w Gdańsku (ul. Żaglowa 11). Wydarzenie potrwa do piątku, 29 września
A
A
data publikacji: 27 września 2017 r.

Trwają największe w Polsce targi branży kolejowej
-Trwają największe w Polsce targi branży kolejowej
Fot. TRAKO

Na co mogą liczyć goście TRAKO 2017? Tradycyjnie na prezentacje najnowszych trendów i rozwiązań technologicznych z szeroko rozumianego zakresu kolejnictwa. Nie zabraknie ekspozycji nowoczesnych wagonów, lokomotyw, tramwajów oraz systemów kierowania ruchem i bezpieczeństwa.

Imprezie towarzyszy bogaty program m. in. debaty, konferencje, liczne seminaria i prezentacje firm. TRAKO to także “Świat Małej Kolei”, wydarzenie współorganizowane przez Polski Związek Modelarzy Kolejowych i Miłośników Kolei, uzupełniające program targów o ważny element propagowaniem kolei nie tylko wśród profesjonalistów.

Targi TRAKO są organizowane przez Międzynarodowe Targi Gdańskie SA oraz Grupę PKP. Partnerami targów są firmy Bombardier, Knorr-Bremse, Medcom, Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA, TINES oraz TRACK TEC.

Szczegóły na stronie TRAKO