Święto Wolności i Solidarności
  • 19.0 ºC  / 66.2 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Konferencja x33fcon - bądź bezpieczeny w sieci
W dniach 24 - 28 kwietnia, w siedzibie Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego w Gdyni (Aleja Zwycięstwa 96/98) odbędzie się konferencja poświęcona zagadnieniom bezpieczeństwa w internecie – X33fcon. Zdobyta na spotkaniu wiedza, z pewnością okaże się bardzo przydatna, zarówno dla początkujących, jak i dla ekspertów.
A
A
data publikacji: 16 marca 2017 r.

Trudno o bardziej aktualny temat niż zapewnienie bezpieczeństwa on-line i ochrona przed atakami hackerów. Nic więc dziwnego, że organizatorzy spodziewają się aż 400 uczestników. Warto zaznaczyć, że spotkanie zostało podzielone na 2 działy: szkolenia (24-26 kwietnia) i samą konferencję – (27-28 kwietnia).

X33fcon to konferencja skierowana do specjalistów z dziedziny bezpieczeństwa IT, przede wszystkim zajmujących się symulowaniem ataków, pentestami oraz ochroną i odpowiadaniem na incydenty cyberbezpieczeństwa. Mile widziani są również entuzjaści, administratorzy systemów, sieci i aplikacji, programiści, przedstawiciele organów ścigania – wszyscy, którzy w mniej lub bardziej bezpośredni sposób związani są z bezpieczeństwem informatycznym.

Konferencja jest skierowana do osób na różnych szczeblach kariery zawodowej – począwszy od tych stawiających pierwsze kroki, na stanowiskach kierowniczych wysokiego szczebla skończywszy (CISO, CTO, CIO). Uczestnikami będą również firmy z branży IT oraz wszystkie firmy i instytucje narażone na ataki. Konferencja umożliwi poznanie najnowszych rozwiązań obronnych i zagrożeń, nawiązanie kontaktów z najlepszymi specjalistami i firmami zajmującymi się bezpieczeństwem.

Prelegentami są najlepsi eksperci z całego świata.

Wszystkie wydarzenia odbędą się w Pomorskim Parku Technologicznym w Gdyni.

Zapraszamy!

Szczegóły na: www.x33fcon.com