Święto Wolności i Solidarności
  • 15.5 ºC  / 59.8 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
MADE Restaurant zawita do Gdyni
Dlaczego warto wziąć udział w MADE Restaurant? Poniżej przedstawiamy najważniejsze, acz nie wszystkie, powody! Wydarzenie odbędzie się w Hotelu Courtyard by Marriott w Gdyni, 28 listopada.
A
A
data publikacji: 07 listopada 2018 r.

 

Zanim napiszemy dlaczego warto wziąć udział, kilka słów wprowadzenia – czym jest MADE Restaurant?

To wydarzenie, na które składają się m.in. cykle spotkań lokalnych oraz rozmów z liderami restauracji i biznesów gastro na terenie całej Polski. Ich cel to profesjonalizacja branży i biznesowy wzrost zaangażowanych uczestników. Poprzez działania ogólnopolskie twórcy podejmują się kreowania wzorców, zapewniają dostęp do wiedzy najlepszych na rynku praktyków oraz stosowanych przez nich dochodowych rozwiązań i dobrych praktyk biznesowych. MADE zachęca do dialogu restauratorów, dostawców, szefów kuchni, managerów i kelnerów.

Dlaczego więc warto pojawić się na konferencji 28 listopada?

Powód pierwszy: Globalny wymiar edukacji gastronomicznej w Polsce. Platforma edukacyjna MADE Restaurant otwiera Polskę na świat – wydarzenia w poszczególnych miastach są  dopasowane nie tylko do potrzeb regionów, ale mają również wymiar międzynarodowy!

Powód drugi: najbliższe spotkanie odbędzie się w będącym członkiem GOT Hotelu Courtyard by Marriott, który wpiera branżę gastronomiczną.

Powód trzeci: BĄDŹ TRZY KROKI PRZED I… ZARABIAJ. Precyzyjnie dobrani eksperci - praktycy z Polski i zagranicy podzielą się podczas prelekcji swoimi sposobami, narzędziami i doświadczeniem.

Jakich m.in. tematów możemy się spodziewać?

  • Jak pracują polscy kucharze u nas, a jak w Norwegii? Gdzie jest klucz do ich efektywności i lojalności?
  • Jak dotrzeć do najlepszych szefów kuchni i kucharzy w Europie? Jak ich zatrudnić w swojej restauracji?
  • Trendy biznesowe w międzynarodowej gastronomii

I wiele, wiele więcej!

Co ważne, MADE Restaurant jest wydarzeniem ogólnopolskim, a jednocześnie lokalnym. Do tej pory branża spotykała sięm.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku.

Pełen program, lista ekspertów i partnerów oraz program wrocławskiej edycji MADE Restaurant dostępne są na stronie: https://maderestaurant.pl/konferencja-gastronomiczna-gdynia/