Święto Wolności i Solidarności
  • 15.8 ºC  / 60.4 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Moda na Gdańsk trwa!
TSS Jahrestagung 2017 w Stuttgarcie dobiegło końca. Przedstawiciele Gdansk Convention Bureau wzięli udział w spotkaniu jednego z największych stowarzyszeń branży turystycznej w Europie, połączonym ze stale rozwijającymi się targami „TSS-Reisemesse.
A
A
data publikacji: 16 maja 2017 r.

Targi TSS-Reisemesse
-Targi TSS-Reisemesse
Fot. GCB

Wydarzenie odbyło się w imponującym obiekcie Targów Stuttgartu. Jedna z 10 hal została oddana do dyspozycji ponad 100 wystawców. Efektywnie wykorzystaliśmy ten dzień – nawiązywaliśmy nowe kontakty i promowaliśmy ofertę Gdańska przy pomocy rozmów, materiałów i prezentacji. Odwiedziło nas ponad 40 gości, w tym biuro aktywnie zainteresowane promocją Gdańska na niemieckim rynku. Potwierdziło się, że nasze miasto jest dość dobrze znane niemieckim operatorom turystycznym, a liczba biur podróży, które mają w swojej ofercie gród Neptuna, wciąż rośnie. W końcu, jak nam powiedziano na jednym ze stanowisk: „moda na Gdańsk trwa”! Najlepszym dowodem na to jest fakt, że Niemcy stanowią najliczniejszą grupę turystów w Gdańsku (blisko 32 %).

TSS (Touristik Service System GmbH) zrzesza ponad 3.000 członków – PCOs, biura podróży, samorządy, firmy ubezpieczeniowe, IT i transportowe.