Święto Wolności i Solidarności
  • 16.2 ºC  / 61.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości
Jeżeli jesteś uczniem szkoły ponadgimnazjalnej, interesuje Cię tematyka przedsiębiorczości, jesteś kreatywny oraz chciałbyś zdobyć wiedzę przez doświadczenie - ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Zbierz trzyosobową drużynę i wspólnie zmierzcie się z problemem, z którym na co dzień stykają się przedsiębiorcy.
A
A
data publikacji: 18 lutego 2019 r.
nzp1

 

Studenckie Forum Business Centre Club już po raz XIV organizuje wydarzenie, w którym uczniowie szkół średnich mogą zdobyć nowe doświadczenie, rozwijać umiejętności pracy w zespole oraz poznać praktyczną stronę biznesu. NZP to nie tylko konkurs, ale także Akademia Przedsiębiorczości, podczas której uczestnicy mają możliwość spotkania się z prawdziwymi przedsiębiorcami, wysłuchania ciekawych prelekcji oraz zadania pytań.

Pierwszy etap konkursu odbywa się przez specjalną platformę internetową i polega na rozwiązaniu zadania typu Case Study. Nadsyłanie prac odbywa się między 15.02 a 15.03. Do Finału Regionalnego, który odbędzie się 29 marca w Gdyni, przechodzi 10 drużyn, a wśród nich wyłaniana jest najlepsza. Trzy osoby udadzą się na Finał Ogólnopolski do Politechniki Białostockiej już 13 kwietnia.

Formularz konkursowy jest dostępny na stronie internetowej www.najlepsze-zajecia.pl

Zachęcamy także do obserwowania naszego wydarzenia na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/956158617841410/?active_tab=about

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z tegorocznym koordynatorem projektu w województwie pomorskim: p.bilinski@sfbcc.org.pl