Święto Wolności i Solidarności
  • 16.2 ºC  / 61.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Nie pozostawaj w tyle, poznaj najnowsze trendy! Spotkanie TSS Polska.
W dniach 20-22.09.2016 kooperacja TSS Polska wraz z polskimi i zagranicznymi partnerami organizuje spotkania branżowe dla biur podróży w trzech miastach w Polsce: Gdańsk (20.09), Warszawa (21.09) i Kraków (22.09). Spotkanie w Gdańsku odbędzie się w Hotelu Grand Cru (ul. Rycerska 11-12) o godz. 18.30.
A
A
data publikacji: 06 września 2016 r.

Spotkanie TSS Polska
-Spotkanie TSS Polska
Fot. TSS

Będzie to doskonała okazja do nawiązania kontaktów bezpośrednich z przedstawicielami m.in. linii lotniczych Condor, miasta i regionu Magdeburg, miasta Sevilla, wypożyczalni samochodów AVIS, systemu rezerwacyjnego Conso, sieci hoteli A&O, Gdańskiej Organizacji Turystycznej i portalu onlineweg.pl.

Podczas spotkania odbędzie się również premiera nowego programu lojalnościowego dla biur HOTEL+. W programie każdego spotkania znajdą się targi, prezentacje oferty partnerów, uroczysta kolacja i losowanie atrakcyjnych nagród.  

Spotkania branżowe organizowane są przez TSS Polska od wielu lat. Formuła takich spotkań ceniona jest wśród zagranicznych partnerów z uwagi możliwość kontaktu z wieloma biurami w jednym miejscu.

„Agenci preferują spotkania w kameralnym gronie, w swoim mieście lub regionie, a ponadto doceniają różnorodność oferty jaką przedstawiają partnerzy na naszych spotkaniach. To coś więcej niż prezentacja katalogu jednego organizatora“ mówi Katarzyna Borucka-Nadolna z TSS Polska. Dla agentów przybywających z innych miast i zainteresowanych noclegiem zapewniono zniżki na noclegi.

Wstęp wolny!

Więcej informacji: http://www.tsspolska.pl/spotkania_branzowe.php