• -2.4 ºC  / 27.7 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Nowa koncepcja coworkingu według Scandic
Z początkiem września Scandic zaprezentował nową koncepcję coworkingu dostępnego w przestrzeniach hotelowych – koncepcja ta jest już dostępna w 270 hotelach w Szwecji, Finlandii, Norwegii, Danii, Niemczech i Polsce.
A
A
data publikacji: 29 września 2020 r.
Na zdjęciu widać kobietę, która pracuje przy laptopie. Na biurku są też długopisy i kawa.

 

Trend coworkingu zadomowił się w naszym kraju już jakiś czas temu, ale ze względu na obecną sytuację pandemiczną zapotrzebowanie na stałe biura spada - zarówno małe, jak i duże firmy szukają większej elastyczności dla swoich pracowników. Nasze hotele oferują nie tylko różnorodne wnętrza, ale także kreatywne i inspirujące środowisko z doskonałą okazją do nawiązywania kontaktów z ludźmi z bliska i daleka.

Coworking w Scandic zapewnia efektywną pracę zdalną i wiele dodatkowych korzyści! W pakiecie można otrzymać wszystkie praktyczne rzeczy, które są oczekiwane od przestrzeni coworkingowej, ale z dostępem do wszystkich skandynawskich dodatków, takich jak odpowiednie śniadanie w hotelu, przyjazny personel, a nawet wygodne łóżko, jeśli pracujesz do późna.

Koncepcja coworkingu w Scandic oferuje prostotę i dostępność dla tych, którzy chcą pracować w dowolnym miejscu. Hotele oferują różne przestrzenie do pracy w zależności od potrzeb użytkownika - od współdzielenia po spokojniejsze miejsca pracy. Na życzenie dostępne są również prywatne sale. Oferta jest dostępna dla wszystkich oraz nie wymaga wcześniejszego zapisu czy karty członkowskiej i obejmuje wiele korzyści:

 

- przestrzeń robocza dostosowana do potrzeb - od lobby po spokojniejsze środowisko pracy/ dostępne 24/7

- Wi-Fi i ładowarki do urządzeń mobilnych,

- kawa, herbata i woda bez limitu

- obniżone ceny na produkty dostępne w sklepie Scandic i restauracji

- obsługa recepcji

- bezpłatne usługi drukowania i kopiowania

- preferencyjne stawki wynajmu sal konferencyjnych z wyposażeniem na godziny

„Nasi goście od dawna pracują w naszych lobby, co wielu docenia, ponieważ jest to dynamiczne i kreatywne środowisko pracy. Teraz robimy kolejny krok, oferując każdemu dostęp do miejsc pracy w naszych hotelach, w tym spokojniejsze otoczenie, możliwość łatwiejszej rezerwacji sal konferencyjnych na godzinę i nielimitowany dostęp do napojów” - podsumowuje Jens Mathiesen/ CEO&President Scandic Hotels.

Naszym priorytetem jest dobre samopoczucie i bezpieczeństwo naszych gości oraz członków zespołu - aby zapewnić bezpieczne wizyty w hotelach dla wszystkich gości, hotele Scandic korzystają z programu #STAYSAFE. Oznacza to fizyczne dystansowanie się poprzez oznaczenia odległości w miejscach publicznych hotelu, dostęp do środka odkażającego do rąk, rozszerzone procedury czyszczenia, ciągłą dezynfekcję miejsc publicznych oraz zmniejszoną liczbę miejsc w holach i restauracjach.

Zachęcamy do zarezerwowania jednego z naszych dziennych, tygodniowych lub miesięcznych karnetów - bez abonamentu i okresu wypowiedzenia. Na wrzesień i październik przygotowaliśmy również coś specjalnego! Oferujemy przestrzeń coworkingową z 50% rabatem – po więcej szczegółów zapraszamy na stronę:

https://www.scandichotels.com/scandic-polska/coworking-spaces

Jeśli interesują Was pakiety długoterminowe:

Tel. 58 300 60 44/95/48

e-mail: meeting.gdansk@scandichotels.com .