• 12.2 ºC  / 54.0 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
Nowy hotel w Sopocie - Radisson Blu
Sopot właśnie wzbogacił się o nowy, duży hotel. Jest nim, dopiero co otwarty, Radisson Blu, który oferuje 219 pokoi w standardzie 4 gwiazdek. Do dyspozycji gości oddano bardzo bogate zaplecze SPA oraz sale konferencyjne.
A
A
data publikacji: 26 czerwca 2020 r.
Lobby

 

Radisson Blu Sopot jest położony przy ul. Bitwy pod Płowcami 54, około 1 km od centrum Sopotu i zaledwie 200 metrów od plaży. Hotel został zaprojektowany i wyposażony zgodnie z najnowszymi trendami branżowymi. Uwagę zwraca przestronne i jasne lobby. Dodatkowo, hotel dysponuje własnym basenem (25 metrów) oraz zapleczem SPA wyposażonym w liczne sauny, jacuzzi itp.

To co najbardziej interesuje organizatorów wydarzeń, to z pewnością zaplecze konferencyjne. Radisson Blu może pochwalić się salami na 2 poziomach. Dwie największe (1043 m2 oraz 694m2 z foyer) są w stanie pomieścić aż po ok 1.000 osób. Są również mniejsze sale z foyer o powierzchni 140 m2 i wyjściem na taras oraz ogród. Łącznie z oddzielnymi pokojami spotkań jest ich aż 15. Nie trzeba dodawać, że sale są w pełni wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audio-wideo. Sale można niemal dowolnie aranżować, a gdyby to nie wystarczyło, to do dyspozycji jest także ogród o powierzchni 22.000 m2.

Cały czas, fachowy i zawsze uśmiechnięty personel służy pomocą.

Szczegóły na: https://www.radissonblusopot.pl/