" />
Święto Wolności i Solidarności
  • 13.6 ºC  / 56.4 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Pokaż swoją firmę podczas Free Time Festiwal!
A
A
data publikacji: 09 marca 2017 r.

Zostań partnerem Gdańskiej Organizacji Turystycznej podczas Free Time Festiwal!

Jak twórczo i przyjemnie spędzać wolny czas? Dokąd pojechać na wakacje? Jakich miejsc nie można pominąć? Odpowiedzi, między innymi, na te pytania będzie można odnaleźć podczas Free Time Festiwal, 1-2 kwietnia w Międzynarodowych Targach Gdańskich. Festiwal łączy kilka uzupełniających się wydarzeń: Festiwal Turystyki i Czasu Wolnego, Bike Festiwal, Kajak Expo, Debiuty i Mistrzostwa Polski: Fit-Kid & Fitness Aerobic, Festiwal Smaków Food Trucków, Ogrodowe Kreacje.
Free Time Festiwal adresowany jest do osób preferujących aktywny i zdrowy styl życia, nielubiących się nudzić. Do rodzin z dziećmi, poszukujących nietypowych i ciekawych atrakcji turystycznych, kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych.
Fantastyczna frekwencja (22 tysiące gości w 2016 r.), doskonała atmosfera, widowiskowe pokazy - między innymi trialu rowerowego czy kajakowego freestyle’u, mnóstwo konkursów, zabaw i aktywności sportowych, pozytywne komentarze uczestników i Wystawców - potwierdzają sukces i potencjał wydarzenia.

Promuj się wspólnie z Gdańską Organizacją Turystyczną podczas Free Time Festiwal!


Dołącz do nas ze swoimi pomysłami!
Proponujemy Ci:
Przestrzeń wystawienniczą wielkości 4m x 2m w promocyjnej cenie:
1-2 kwietnia (2 dni) w cenie 700 zł netto
1 lub 2 kwietnia (1 dzień) w cenie 500 zł netto

W ramach pakietu gwarantujemy dobrze eksponowane miejsce, ladę i stolik barowy na naszym, wspólnym stoisku. Dodatkowo zapewniamy promocję w postaci informacji o partnerze na portalu visitgdansk.com oraz w social media.


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!
Koordynator projektu : Marcin Brzeziński, e-mail: marcin.brzezinski@visitgdansk.com, tel. 888 163 710