Święto Wolności i Solidarności
  • 16.8 ºC  / 62.3 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Rekomendacje Polskiej Organizacji Turystycznej
Pod koniec każdego roku, Polska Organizacja Turystyczna wciela się w rolę Św. Mikołaja. Ci, którzy zasłużyli otrzymują bowiem certyfikaty rekomendacji POT. Są one wydawane najlepszym organizatorom kongresów i podróży motywacyjnych oraz convention bureaus.
A
A
data publikacji: 07 grudnia 2018 r.

Fot. Polska Organizacja Turystyczna


W tym roku rekomendacje otrzymało 17 podmiotów. Z dumą informujemy, że w tym gronie znalazło się również Gdansk Convention Bureau a także, co równie mocno nas cieszy, nasz członek – firma TARIFA. Certyfikaty wręczył osobiście prezes POT, Robert Andrzejczyk.

Rekomendacje przyznano w trzech kategoriach: PCO (Professional Congress Organizer), ITC (Incentive Travel Company), CBx (Convention Bureau). Podmioty, które uzyskały rekomendację mogą liczyć na aktywną promocję w działaniach PCB POT, m.in. poprzez informację w broszurach promocyjnych,  prezentacjach dla zagranicznych organizatorów oraz na stronie internetowej czy w mediach społecznościowych. Dodatkowo rekomendowani organizatorzy zapraszani są do udziału w przedsięwzięciach organizowanych przez POT, takich jak prezentacje, międzynarodowe targi branżowe, podróże studyjne, warsztaty, szkolenia etc.

Pełną listą można znaleźć TUTAJ.

 

Certyfikat dla Gdansk Convention Bureau
Certyfikat dla Gdansk Convention Bureau