• 4.2 ºC  / 39.6 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Rynek spotkań - wypełnij formularz
Jak co roku Gdansk Convention Bureau zbiera dane dotyczące rynku spotkań i wydarzeń w Gdańsku oraz województwie pomorskim. Zwracamy się do Państwa z prośbą o przesłanie za pośrednictwem załączonego formularza danych dotyczących organizowanych przez Państwa wydarzeń, w których uczestniczyło co najmniej 50 osób.
A
A
data publikacji: 14 stycznia 2021 r.
Ubiegły rok był - także pod tym względem - rokiem niezwykłym i większość wydarzeń została odwołana lub przełożona na późniejsze terminy. Wydaje się jednak, że tym bardziej warto skrupulatnie policzyć, jak wiele spotkań, konferencji i targów udało się zorganizować. Pozwoli to na porównanie 2020 roku do lat poprzednich i ocenę wielkości start. Możliwe będzie także porównanie sytuacji Gdańska i Polski do innych miast i krajów raportujących dane do Poland Convention Bureau, ICCA oraz ECM. Dane te będą także dobrym punktem wyjścia do mierzenia tempa powrotu branży do normalności w przyszłości, oby jak najbliższej.

 
Będziemy wdzięczni za za przesłanie danych do 22 stycznia br. za pośrednictwem załączonego formularza na adres:
 
Prosimy przy opisywaniu wydarzenia korzystać z nazw kategorii dostępnych na rozwijanych listach. W stosunku do lat ubiegłych w formularzu pojawiła się nowa kategoria dotycząca formy spotkania: stacjonarne, hybrydowe, wirtualne.