Święto Wolności i Solidarności
  • 16.2 ºC  / 61.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Seminarium Let’s communicate!
Zapraszamy do udziału w seminarium, na którym omówione zostaną korzyści, jakie może przynieść przedsiębiorstwom z sektora morskiego udział w projektach unijnych w ramach Strategii Bałtyckiej, w zakresie Obszarów Tematycznych Żegluga i Bezpieczeństwo. Wydarzenie odbędzie się 8 listopada 2017, w godz. 10.00-16.30 w Ośrodku Kultury Morskiej w Gdańsku (ul. Tokarska 21/25).
A
A
data publikacji: 11 października 2017 r.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się, jak współpraca międzynarodowa pomaga przedsiębiorcom regionu wspólnie podejmować nowe wyzwania i rozwiązywać problemy, zachęcamy do udziału w wydarzeniu. Seminarium odbędzie się w języku angielskim. Dostępne będzie tłumaczenie symultaniczne angielsko-polskie.

Wśród prelegentów znajdą się między innymi przedstawiciele firmy Rolls-Royce, Baltic Ports Organization i Baltic Development Forum. W ramach seminarium zaplanowano również:

  • Panele tematyczne z udziałem ekspertów i beneficjentów projektów z branży morskiej;
  • Indywidualne rozmowy uczestników z ekspertami i sesję ułatwiającą spotkanie partnerów do przyszłych projektów.

Aby wziąć udział w seminarium, zarejestruj się online. Szczegółowy program seminarium zostanie wkrótce ogłoszony. Udział jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Bliższych informacji na temat seminarium udzieli Państwu pani Paulina Szmidka, Koordynator projektu „Let’s Communicate!”: p.szmidka@pomorskieregion.eu, +48 532 688 003.

Organizatorzy: Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej” w ramach projektów „Let’s Communicate!”, Smart Blue Regions, Koordynatorzy Obszarów Tematycznych Żegluga i Bezpieczeństwo.

Szczegóły na: https://www.balticsea-region-strategy.eu/